+48 579 079 101 informacja@imonti.pl

Jako serwis reklam specjalizujemy się w konserwacji, naprawach i przeglądach reklam każdego typu. Czyścimy lica, wymieniamy
świetlówki, wieszamy zerwane banery i podnosimy reklamy powalone przez wiatr. Oferujemy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Serwis reklam świetlnych

Świadczymy usługi z zakresu serwisu reklam świetlnych. Wykonujemy m.in.:
– doraźne i okresowe przeglądy instalacji elektrycznej;
– uruchomienia nieświecących nośników;
– wymianę czujników zmierzchowych;
– naprawy konstrukcji;
– wymianę zasilaczy;
– zabezpieczenie i izolacje instalacji;
– wymianę starych instalacji świetlówkowych na nowoczesne LED.

Uwaga: posiadamy niezbędne do pracy przy reklamach podłączonych do sieci elektrycznej uprawnienia elektryczne G1 do 1kV)

Naprawa konstrukcji reklamowych

Zdarza się, że w skutek wieloletniej ekspozycji, błędów wykonawczych, ciężkich warunków atmosferycznych (np. wichur) lub postępującej korozji elementy konstrukcji stalowych ulegają uszkodzeniu. Jesteśmy na takie sytuacje przygotowani. Po wstępnych oględzinach, na których dokonujemy oceny uszkodzeń reklamy kontaktujemy się z klientem przedstawiając możliwe dalsze kroki. W przypadku konieczności zabrania reklamy na warsztat dysponujemy odpowiednimi środkami transportu, które nam to umożliwiają. Najczęściej podejmujemy się jednak naprawy nośnika reklamowego na miejscu jego ekspozycji, co znacznie obniża koszty naprawy. W terenie jesteśmy w stanie spawać, malować, prostować, nitować oraz przeprowadzać wiele innych napraw dzięki szerokiemu zapleczu sprzętowemu.

Inwentaryzacja (pomiar) istniejących i planowanych nośników reklamowych

Inwentaryzacja jest niezbędnym elementem procesu produkcji reklamy. Zazwyczaj jest to pierwszy krok od którego należy zacząć planując wymianę obecnych nośników lub przygotowując się do wykonania nowych reklam. Dzięki dobrze wykonanym pomiarom można uniknąć wielu problemów, a przede wszystkim błędów wykonawczych, które często są nieodwracalne i niemożliwe do poprawy na etapie montażu reklamy. Oferujemy kompleksową usługę w tym zakresie. Wykonujemy pomiary, przeprowadzamy uzgodnienia, sporządzamy dokumentację (protokoły, zdjęcia, opisy) i proponujemy technikę montażu dopasowaną do nośnika z uwzględnieniem jego umiejscowienia. Jest to usługa szczególnie przydatna podczas rebrandingu.

Serwis reklam: przeglądy

O przeglądach samochodu czy instalacji gazowej wie każdy. Natomiast nie każdy zdaje sobie sprawę jak ważne są cykliczne przeglądy reklam. Przeglądy i pomiary instalacji reklam świetlnych muszą być wykonywane przynajmniej raz na 5 lat. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku innych nośników reklamowych. Stal konstrukcyjna, powłoka lakiernicza, PVC, plexi i inne materiały również ulegają zużyciu i w zależności od swojej jakości i miejsca ekspozycji już po kilku latach mogą stanowić zagrożenie i powinny być wycofane z użytku. Dlatego tak ważne jest regularne sprawdzanie stanu nośników. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w tym zakresie. Po każdym przeglądzie sporządzany jest odpowiedni protokół z wnioskami. Jeśli dany nośnik będzie potrzebował remontu lub konserwacji – chętnie pomożemy w tym zakresie jako serwis reklam.

To tylko część z rzeczy, które możemy dla Ciebie zrobić. Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły.

serwis reklam świetlnych

serwis pylonów reklamowych

serwis oświetlenia LED

moduły LED strosowane w reklamach