+48 579 079 101 informacja@imonti.pl

Montaż hal stalowych

Hale stalowe to trwałe i szybkie w realizacji konstrukcje, dzięki którym zwiększysz powierzchnię magazynową, stworzysz przestrzeń produkcyjną, hangar czy halę rolniczą. Jako specjaliści od montażu tego typu obiektów nie ograniczamy się w kwestii wymiarów — zarówno szerokości, jak i wysokości. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem oraz wszelkimi niezbędnymi uprawnieniami do pracy na wysokości. Tym samym jesteśmy w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze projekty.

Montaż hali stalowej — zaufaj doświadczeniu

Do montażu hal stalowych używamy ciężkiego sprzętu budowlanego, który mamy do swojej dyspozycji, dzięki inwestycji w profesjonalną flotę maszyn. Korzystamy z dźwigów, żurawi, podnośników koszowych, a w przypadku niektórych zleceń nawet z dostępu linowego. Wśród naszych realizacji znajdziesz takie obiekty, jak hale inwentarskie, handlowe oraz wiele innych. Korzystamy z komponentów produkowanych przez najlepszych producentów elementów stalowych na rynku. W razie potrzeby pawanie konstrukcji wykonujemy metodą MIG/MAG bądź elektrodą.

Hale stalowe — montaż i doradztwo

Zdarza się, że potrzeby Klienta są trudne do zrealizowania przez mniej doświadczone firmy z uwagi na ukształtowanie terenu lub inne niezależne czynniki, które mogą wpłynąć na stabilność całej konstrukcji. Dzięki doświadczeniu zdobytym podczas montażu hal stalowych dla różnych przedsiębiorstw, dokonujemy fachowej oceny możliwości realizacji i dobieramy takie metody budowy, aby nasze konstrukcje przetrwały lata. Zależy nam na komforcie, bezpieczeństwie oraz wysokiej żywotności hal, dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu w sprawie szczegółów oferty montażu hal stalowych!