+48 579 079 101 informacja@imonti.pl

W Imonti oferujemy profesjonalny montaż konstrukcji reklamowych realizowany przez doświadczonych w branży fachowców. Podejmujemy się nawet z pozoru najtrudniejszych zadań, a na co dzień korzystamy ze specjalistycznego zaplecza technicznego (m.in. spawarek, agregatów, rusztowań, podnośników) oraz budowlanego sprzętu ciężkiego w postaci dźwigów HDS. Tym, co nas wyróżnia, jest pełne zaangażowanie w realizację konkretnych zleceń, które wykonujemy solidnie i terminowo. Postaw na niezawodnych monterów reklam już dziś!

Jakie uprawnienia mają monterzy reklam Imonti?

Jako że zlecenia realizujemy zgodnie z przepisami prawa oraz zasadami BHP, dysponujemy szeregiem certyfikatów i uprawnień, które potwierdzają nasze kwalifikacje. Regularnie odświeżamy swoją wiedzę na cyklicznych szkoleniach BHP, a aktualne badania wysokościowe uprawniają nas do pracy powyżej 3 m nad powierzchnią ziemi lub podłogi. Ponadto posiadamy uprawnienia UDT na obsługę ładowarek teleskopowych i podestów ruchomych oraz niezwykle istotne uprawnienia elektryczne G1 do 1kV (D+E), które umożliwiają nam eksploatację, dozór i wykonywanie pomiarów urządzeń, instalacji, a także sieci elektrycznych do 1kV. Monterzy reklam Imonti mają również uprawnienia pozwalające na montaż rusztowań każdego typu, co przydaje się zwłaszcza w przypadku instalacji nietypowych konstrukcji reklamowych.

Doświadczeni monterzy reklam — zaufaj specjalistom z Imonti

Zależy Ci na terminowej realizacji usług, a przy tym cenisz sobie wysoką jakość i solidność wykonania? Dobrze trafiłeś. Naszą firmę tworzą odpowiednio wykwalifikowani monterzy reklam, którzy podejmują się nawet najbardziej wymagających zleceń zarówno na terenie Polski, jak i krajów UE. Wieloletnie doświadczenie w branży, szereg uprawnień i certyfikatów, a także aktualizowana na bieżąco wiedza sprawiają, że jesteśmy w stanie oferować usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy!