+48 579 079 101 informacja@imonti.pl

Montaż materiałów POS

Każdy przedsiębiorca zajmujący się szeroko pojętym handlem detalicznym zdaje sobie sprawę z tego, jak istotna jest aranżacja salonu sprzedaży. Materiały POS (ang. point of sale) mają za zadanie wyeksponować i uatrakcyjnić prezentowane produkty. Najczęściej są to obrandowane przez producenta standy, które wyróżniają wyroby na tle pozostałych, umieszczonych na identycznych półkach sklepowych. Szukasz fachowców, którzy zajmą się montażem materiałów POS we wszystkich oddziałach Twojej sieci na terenie Polski lub całej Unii Europejskiej? Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i przekonaj się, że warto współpracować z profesjonalistami, dla których priorytetem jest najwyższy standard świadczonych usług.

Montaż powierzonych materiałów wsparcia sprzedaży

Z doświadczenia wiemy, że kreatywność specjalistów od marketingu nie ma granic. Bardzo często efektem takiej pracy są nietypowe, oryginalne materiały POS, które niełatwo jest ustawić w miejscu docelowym. Współpracując z Imonti, możesz mieć pewność, że do każdego projektu podejdziemy indywidualnie oraz z najwyższą starannością — niezależnie od stopnia jego skomplikowania. Skontaktuj się z nami, by omówić zakres obsługi, w tym liczbę i lokalizację obiektów, w których znajdą się materiały POS, ich rodzaj oraz pozostałe szczegóły związane z montażem.

Profesjonalny montaż wszystkich typów materiałów POS

Prowadzisz agencję reklamową, w której powstają pomysłowe projekty rozmaitych standów, szyldów czy banerów i szukasz godnego zaufania podwykonawcy specjalizującego się w ich montażu? A może samodzielnie zajmujesz się promocją swojej małej firmy i chcesz powierzyć instalację materiałów profesjonalistom? W Imonti dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w podobnych realizacjach, wiedzą, a także niezawodnym zapleczem technicznym — dzięki wszystkim tym cechom naszym Klientom zapewniamy najwyższy standard obsługi zarówno jednorazowej, jak i w ramach stałej współpracy. Skontaktuj się z nami, by otrzymać informacje o wycenie projektu montażu materiałów POS w Polsce bądź na terenie innego kraju UE. Zapraszamy!