+48 579 079 101 informacja@imonti.pl

Budowa hal magazynowych Katowice

Imonti – montaż reklam i konstrukcji stalowych Budowa hal magazynowych Katowice

W wielu branżach posiadanie własnej hali magazynowej jest nieodzowne do prawidłowego, efektywnego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Przestrzeń tego rodzaju powinna być dostosowana do potrzeb danej działalności, a przy tym cechować się trwałością, bezpieczeństwem użytkowania oraz ergonomicznością. Takie obiekty wykonujemy w naszej firmie w pobliżu Katowic. Zajmujemy się budową hal magazynowych w charakterze podwykonawcy, realizując projekty na zlecenie producentów konstrukcji stalowych czy generalnych wykonawców — zarówno jako samodzielna ekipa, jak i jedna z wielu.

Realizacja projektów budowy hal magazynowych

Specjalizujemy się w profesjonalnej budowie hal magazynowych w formie konstrukcji stalowych na terenie całego kraju, a także pozostałych państw Unii Europejskiej. Realizujemy różnorodne, nawet szczególnie wymagające projekty, niezależnie od ich metrażu czy wysokości obiektu. Dysponujemy bowiem wyspecjalizowanym, ciężkim sprzętem budowlanym w postaci między innymi dźwigów, żurawi lub ładowarek teleskopowych, który pozwala nam na wykonanie wszelkich niezbędnych robót, w tym również prac alpinistycznych. Przestrzeganie norm BHP, terminowość oraz wymagane uprawnienia stanowią gwarancję pełnego profesjonalizmu.

Specjaliści od budowy hal magazynowych z okolic Katowic

Nasze usługi to pewność kompleksowego, indywidualnego podejścia, niezależnie od tego, czy projekt będzie wymagał na przykład spawania elementów na miejscu budowy hali magazynowej, czy obudowania jej płytami warstwowymi dowolnego typu. Zrealizowaliśmy już tysiące inwestycji — bogate, wieloletnie doświadczenie sprawia, że nie ma dla nas zadań niewykonalnych. Jesteś zainteresowany współpracą z zaufanym podwykonawcą z okolic Katowic? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami!