+48 579 079 101 informacja@imonti.pl

Montaż zadaszeń

Zadaszenia spełniają zazwyczaj funkcję praktyczną — chronią przed deszczem, nadmiernym nasłonecznieniem, wiatrem. Ważne jednak jest także to, aby dobrze wyglądały. Umiejętnie wkomponowane w otoczenie, dopasowane do koloru elewacji czy stolarki, ale też stylu budynku są estetycznym dodatkiem i cieszą oczy. Zadaszenia mogą stanowić część bryły budynku, jak również samodzielną konstrukcję. Jeżeli więc myślisz o montażu takiego elementu małej architektury w Twojej firmie — zapraszamy do kontaktu z Imonti.

Profesjonalny montaż zadaszeń dla firm i przedsiębiorstw

Dla naszych Klientów wykonujemy montaż różnego rodzaju zadaszeń z blachy. To trwały i odporny na działanie warunków atmosferycznych materiał, który świetnie nadaje się do tego typu prac. Odpowiednio zabezpieczone arkusze nie korodują, nie blakną i dobrze chronią np. przed deszczem czy śniegiem. Dzięki stosowaniu sprawdzonych uszczelek nasze zadaszenia nie przeciekają, dając doskonałą ochroną znajdujących się pod nimi przedmiotów przed zalaniem.

Zaufaj fachowcom od montażu zadaszeń — firmie Imonti

Jesteśmy doświadczoną firmą, która montażem zadaszeń zajmuje się od lat. Nasi fachowcy mają wszelkie niezbędne uprawnienia. Współpracujemy też z zaufanymi dostawcami materiałów, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość wykonanych robót. Z naszych usług korzystają zarówno niewielkie firmy, jak i duże przedsiębiorstwa. Ze swojej strony zapewniamy atrakcyjne ceny oraz elastyczny terminarz przeprowadzanych prac. Jeżeli jesteś zainteresowany uzyskaniem szczegółów — zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania.