+48 579 079 101 informacja@imonti.pl

Montaż orynnowania

Hale stalowe oraz inne konstrukcje użytkowe i elementy małej architektury wymagają kompleksowego wykończenia, aby nie straciły na jakości i nie uległy uszkodzeniu. Sam stalowy szkielet, nawet pokryty wysokiej jakości opierzeniem, nie staje się od razu gotowy do użytkowanie zgodnie z założonym przez Inwestora przeznaczeniem. Każdy budynek, który stawiamy, wykończony jest profesjonalnie — nasza praca obejmuje nie tylko postawienie hali, ale także dachu oraz montaż orynnowania.

Montaż orynnowania — dlaczego to takie ważne?

Każdy dach, niezależnie od tego, z czego został wykonany, należy zabezpieczyć przed działaniem deszczu i wody opadowej. Śnieg z racji swojej wagi i skłonności do zalegania może niszczyć powierzchnię, a także stwarzać zagrożenie dla osób przemieszczających się wokół hali. Dobrze zaprojektowane orynnowanie chroni zarówno użytkowników budynku, jak i samą konstrukcję — woda podczas deszczu czy wiosennych roztopów nie narusza szkieletu, nie sączy się po ścianach (co jest szkodliwe dla opierzenia), ale dzięki systemowi odprowadzania jest bezpiecznie odciągana do rury wylotowej. Montaż orynnowania wykonujemy bez względu na kształt dachu czy wielkość konstrukcji.

Zaufaj doświadczeniu — montaż orynnowania wykonany przez fachowców

Montaż orynnowania wykonany z dbałością o szczegóły gwarantuje szczelność całego systemu odprowadzania wody deszczowej. Tylko w ten sposób można uniknąć wilgoci w obrębie innych elementów konstrukcyjnych, a tym samym zminimalizować ryzyko powstania korozji hali. Dzięki doświadczeniu dokładnie wiemy w jaki sposób wykonać łączenia, aby zagwarantować Klientom bezpieczeństwo w trakcie użytkowania hali stalowej oraz zwiększyć żywotność budowli. Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty — serdecznie zapraszamy do kontaktu!