+48 579 079 101 informacja@imonti.pl

Montaż reklam świetlnych

Reklama świetlna jest nie tylko niezwykle skutecznym, ale również efektownym sposobem na promocję. Przyciąga uwagę kierowców lub przechodniów z daleka, a ponadto jest doskonale widoczna również po zmroku. W Imonti wychodzimy naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom Klientów, oferując kompleksowe wsparcie w zakresie montażu reklam świetlnych — niezależnie od konstrukcji. Wieloletnie doświadczenie zdobywane w trakcie realizacji zleceń na terenie Polski i krajów UE oraz szeroki zakres uprawnień, jakimi dysponujemy, pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Przekonaj się sam!

Profesjonalny montaż reklamy świetlnej krok po kroku

W swojej codziennej pracy korzystamy z wiedzy i bogatej praktyki — nabytych czy to w trakcie licznych szkoleń, czy też realizacji wcześniejszych zleceń. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami branżowymi, stosując wyłącznie sprawdzone, a zarazem bezpieczne rozwiązania. Pracujemy na każdej wysokości, do czego służą nam rusztowania, podnośniki czy też dźwigi HDS. Skontaktuj się z nami już dziś. Z przyjemnością podejmiemy się nawet najtrudniejszych wyzwań, jakim nie podołały inne firmy.

Imonti — specjaliści w zakresie montażu reklam świetlnych

Tym, co nas wyróżnia, jest przede wszystkim pełne empatii i zrozumienia podejście do oczekiwań Klientów. Wysoko cenimy sobie terminowość i solidność, a przy tym staramy się realizować zlecenia w jak najkrótszym czasie. Rozbudowane zaplecze techniczne (m.in. agregaty, spawarki), niezbędny sprzęt BHP oraz nowoczesne środki transportu umożliwiają nam podejmowanie się rozmaitych zleceń — zarówno w Polsce, jak i na terenie państw Unii Europejskiej. Zależy Ci na profesjonalnym montażu reklamy świetlnej? Dołącz do grona zadowolonych Klientów naszej firmy już dziś. Zapraszamy do współpracy!