+48 579 079 101 informacja@imonti.pl

Montaż pylonów

Efektywna reklama zewnętrzna ma za zadanie zainteresować potencjalnego klienta bądź kontrahenta nawiązaniem współpracy z firmą, a jednocześnie zachęcić go do odwiedzenia siedziby przedsiębiorstwa. Jednym z podstawowych rodzajów materiałów reklamowych tego typu są zaś pylony. Mają one postać pionowych totemów wykonywanych w najróżniejszych wariantach, które służą nie tylko budowaniu rozpoznawalności marki oraz nakłanianiu do skorzystania z oferty, ale również ułatwianiu dotarcia do firmy. W Imonti zajmujemy się montażem pylonów na terenie całego kraju, a także państw Unii Europejskiej, pomagając w skutecznej reklamie.

Usługi montażu pylonów reklamowych

Świadczymy profesjonalne usługi montażu pylonów reklamowych będących idealnym sposobem na przyciąganie klientów, kreowanie pozytywnego wizerunku marki, a także wskazywanie drogi do siedziby przedsiębiorstwa. Totemy umieszczane są zazwyczaj przed budynkiem firmy, stanowiąc jej swoistą wizytówkę, ale często znajdują się również przy drodze dojazdowej do niej, ułatwiając kierowcom odnalezienie np. firmowego parkingu w nieoznakowanym miejscu. Jesteśmy głównie podwykonawcą, dlatego oferta montażu pylonów skierowana jest przede wszystkim do agencji reklamowych.

Profesjonalny montaż pylonów na terenie całego kraju

Nasza firma dysponuje odpowiednimi pojazdami przystosowanymi do transportu rozmaitych materiałów reklamowych, jak również specjalistycznym sprzętem do montażu. Dzięki temu jesteśmy w stanie podejmować się różnorodnych zleceń instalacji pylonów — zarówno mniejszych, jak i kilkumetrowych konstrukcji. Oprócz tego do realizacji usług zawsze podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem oraz terminowością. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!