+48 579 079 101 informacja@imonti.pl

Montaż reklam wielkoformatowych

Imonti – montaż reklam i konstrukcji stalowych Montaż reklam wielkoformatowych

Odpowiednio przygotowana kampania reklamowa powinna przede wszystkim przyciągać wzrok potencjalnych klientów, aby zainteresować ich ofertą albo pomóc w budowaniu w nich pozytywnych skojarzeń związanych z marką. Z tego względu wiele przedsiębiorstw w celu prowadzenia skutecznych działań marketingowych stawia na reklamę wielkoformatową. Umieszczona we właściwym miejscu bywa nieocenioną pomocą dla promocji działalności, dlatego w naszej firmie oferujemy ich profesjonalny montaż. Realizujemy zlecenia dla agencji reklamowych czy drukarni na terenie całej Polski oraz pozostałych krajów w obrębie Unii Europejskiej.

Montowanie reklam wielkoformatowych przez fachowców z Imonti

Zdecydowanie się na reklamę wielkoformatową może okazać się idealnym sposobem na efektywny marketing, ale do tego niezbędny jest jej profesjonalny montaż. W firmie Imonti świadczymy fachowe usługi tego rodzaju, montując materiały reklamowe we wskazanych przez Klientów miejscach. Dysponujemy wyspecjalizowanym sprzętem — w tym np. podnośnikami, rusztowaniami czy dźwigami — który pozwala nam na montaż reklam wielkoformatowych bez względu na ich rozmiary lub lokalizację. Jesteśmy w stanie podejmować się między innymi zleceń realizowanych na wysokościach (wymagających prac alpinistycznych) albo w trudno dostępnych miejscach.

Usługa montażu reklamy wielkoformatowej we wskazanej lokalizacji

Terminowość, profesjonalizm obsługi, a także wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń sprawia, że zyskaliśmy już liczne grono usatysfakcjonowanych Klientów, którzy w wielu przypadkach nawiązali z nami długoterminową współpracę. W razie potrzeby korzystamy również ze wsparcia konstruktora, który opracowuje projekty budowlane lub wykonawcze i dobiera technikę montażu reklamy wielkoformatowej o wymaganej wytrzymałości. Zapraszamy!