+48 579 079 101 informacja@imonti.pl

Montaż banerów reklamowych

Montaż banera reklamowego

Montaż banerów reklamowych wymaga doświadczenia i uprawnień do pracy na wysokościach. Dodatkowo w niektórych miejscowościach weszła w życie ustawa krajobrazowa, dlatego ten typ nośników informacji oraz promocji musi spełniać określone normy. Jako fachowcy z wieloletnim doświadczeniem dokładamy wszelkich starań, aby każde zlecenie było wykonane profesjonalnie i z dbałością o każdy szczegół.

Banery reklamowe — montaż wysokiej jakości

Montaż banerów reklamowych odbywa się w różnych warunkach, dlatego nasza firma wyposażona jest w odpowiednie maszyny i niezbędne akcesoria, które umożliwiają zawieszenie reklamy na dachach, a także na specjalnie zaprojektowanych konstrukcjach stalowych. W naszej pracy wykorzystujemy żurawie, dźwigi, pojazdy HDS, kosze wysokościowe oraz wiele innych specjalistycznych maszyn, dzięki którym montaż wielkopowierzchniowego baneru na stabilnej i pewnej podstawie nie stanowi dla nas wyzwania.

Ocena możliwości technicznych przed montażem banera reklamowego

Zanim przejdziemy do montażu banerów reklamowych, najpierw wykonujemy niezbędną analizę przestrzeni, na której mamy pracować. Tylko w ten sposób konstrukcja, którą wykonamy, będzie bezpieczna i trwała. Zabezpieczenia baneru dostosowujemy do możliwości architektonicznych (w przypadku montażu na bundykach), a także zwracając uwagę na ukształtowanie terenu i wiele innych czynników, które mogą wpłynąć na destabilizację realizacji.

Montaż banera reklamowego przez profesjonalistów

Dzięki doświadczeniu w montażu banerów reklamowych potrafimy dostosować rodzaj konstrukcji do panujących warunków. Właśnie dlatego zdobyliśmy zaufanie Klientów z wielu miast i województw, a liczba zadowolonych Kontrahentów stale rośnie. Jeśli szukasz fachowców w dziedzinie budowy konstrukcji stalowych — skontaktuj się z nami!