+48 579 079 101 informacja@imonti.pl

Montaż hal namiotowych

Montaż hali namiotowej

Klientom naszej firmy oferujemy kompleksowy montaż hal namiotowych, które stanowią doskonałe rozwiązanie, aby powiększyć przestrzeń magazynową, stworzyć mobilny oddział w mieście oddalonym od głównej siedziby przedsiębiorstwa lub zorganizować targi. Wszystkie prace niezbędne do montażu takich konstrukcji przeprowadzane są przez wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców z zachowaniem wszelkich standardów BHP. Do realizacji tego typu projektów wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i maszyny oraz sprawdzone metody, a dokładny sposób i plan prowadzenia montażu w każdym przypadku jest ustalany indywidualnie – poprzedzony jest oględzinami i analizą danej konstrukcji. Na ich podstawie jesteśmy w stanie dobrać optymalny pod względem bezpieczeństwa, czasu i kosztów, sposób montażu.

Montaż hali namiotowej to zadanie, które warto powierzyć fachowcom. W Imonti, jako podwykonawcy, mamy ogromne doświadczenie w realizacjach montaży nie tylko hal namiotowych, ale również innych konstrukcji technicznych, na przykład stalowych hal magazynowych i produkcyjnych, wiat czy konstrukcji reklamowych. Działamy na terenie całej Polski i wszystkich krajów Unii Europejskich.

Hale namiotowe – montaż przez profesjonalistów

Jesteś producentem reklam lub konstrukcji stalowych i szukasz solidnego partnera, który szybko, sprawnie i zgodnie z założeniami projektu wykona dla Ciebie montaż hali namiotowej? Rozpocznij współpracę z firmą Imonti! Wykonujemy zarówno zlecenia jednorazowe, jak i stałe – powiedz nam, jakie są Twoje potrzeby, a nasi specjaliści przygotują rzetelną wycenę. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!