+48 579 079 101 informacja@imonti.pl

Billboardy i tablice Katowice

Billboardy — Katowice

Reklama zewnętrzna w formie billboardu to bez wątpienia jeden z lepszych sposobów na marketing usług czy produktów. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom naszych Klientów, zapewniamy kompleksowy montaż billboardów — zarówno wolnostojących, jak i na budynkach. Co ważne, funkcjonujemy na terenie całej Polski, świadcząc usługi również w państwach UE. Niestraszna nam żadna pora roku, a szeroki zakres uprawnień oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam realizować zlecenia profesjonalnie i szybko. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Imonti!

Tablice reklamowe — ekspresowy montaż w dobrej cenie

Katowice to niejedyne miasto, które może skorzystać ze wsparcia naszej firmy, ponieważ podejmujemy się realizacji zleceń nawet poza granicami kraju. W codziennej pracy cenimy sobie terminowość, solidność i wysoką jakość, na co pozwala nam nowoczesny sprzęt do pracy na każdej wysokości — m.in. rusztowania, podnośniki czy dźwigi HDS. Specjalizujemy się w montażu billboardów, a mnóstwo Klientów, którzy raz skorzystali z naszych usług, zostali z Imonti na dłużej. Cenisz sobie możliwość współpracy z doświadczonymi fachowcami? Postaw na zaufaną firmę z nowoczesnym zapleczem technicznym już dziś!

Montaż tablic reklamowych w Katowicach i nie tylko. Dlaczego warto wybrać usługi Imonti?

Działamy przede wszystkim jako podwykonawcy, zajmujący się instalacją billboardów, stąd też wśród szeregu naszych Klientów znajdują się np. właściciele przedsiębiorstw oraz małych i większych firm. Dysponujemy szerokim zakresem uprawnień, wieloletnim doświadczeniem, a terminowość stawiamy na pierwszym miejscu. Jeśli zależy Ci na kompleksowym montażu tablicy reklamowej — nawet w z pozoru trudno dostępnym miejscu — dobrze trafiłeś. Zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą!