+48 579 079 101 informacja@imonti.pl

Montaż płyt warstwowych

Jako specjaliści od różnego rodzaju prac konstrukcyjnych i montażowych oferujemy między innymi instalację płyt warstwowych. To szczególny rodzaj prefabrykatów, które znajdują zastosowanie w systemach lekkiej zabudowy. Pozwalają błyskawicznie ustawić ściany oraz położyć dach, dzięki czemu prace nad budową obiektu trwają o wiele krócej, niż w przypadku tradycyjnych metod. Przekonaj się, dlaczego warto współpracować właśnie z Imonti!

Profesjonalny montaż płyt warstwowych PIR i PUR

Naszym Klientom oferujemy montaż obudowy z zastosowaniem każdego rodzaju płyty warstwowej, w tym na przykład poliuretanowej PIR i PUR, styropianowej albo z rdzeniem z wełny mineralnej. Prefabrykaty poddajemy niezbędnym obróbkom, między innymi poprzez wycięcie otworów na drzwi, bramy czy okna. Wykorzystując bogate doświadczenie, ogromną wiedzę, jak również specjalistyczne narzędzia, naszym Klientom gwarantujemy terminową realizację projektu z zachowaniem najwyższych standardów. Szukasz profesjonalistów, którzy od lat tworzą trwałe, solidne konstrukcje z płyt warstwowych? Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy!

Montaż płyt warstwowych w Polsce i za granicą

Nie ograniczamy się do najbliższej okolicy, ponieważ rozumiemy, jak ważna dla naszych Klientów jest doskonała jakość, terminowość, solidność i sprawność. Z tego względu podejmujemy się realizacji zleceń na terenie całej Polski oraz innych krajów UE, np. w Austrii, Belgii, Czechach, Francji, Niemczech, Holandii, Rumunii czy Słowenii. Przy pomocy płyt warstwowych zrealizować można każdy projekt garażu, magazynu, hali produkcyjnej, warsztatu, pawilonu targowego, obiektu handlowego i nie tylko. Szukasz godnego zaufania podwykonawcy, który od A do Z zrealizuje prace związane z montażem płyt warstwowych? Skontaktuj się z nami, by omówić projekt oraz otrzymać wstępną wycenę. Zapraszamy!