+48 579 079 101 informacja@imonti.pl

Demontaż konstrukcji stalowych

Jednym z podstawowych obszarów działalności naszej firmy jest demontaż konstrukcji stalowych z przeznaczeniem do ponownego montażu lub złomowania. Demontujemy konstrukcje stalowe o różnych zastosowaniach, na przykład: hale produkcyjne, magazynowe, handlowe i warsztatowe, obiekty inwentarskie, zadaszenia, maszty i pylony, wiaty, świetliki, elementy małej architektury miejskiej, myjnie, pomosty, schody, a także konstrukcje reklamowe i przemysłowe. Dzięki doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze specjalistów oraz korzystaniu ze sprawdzonych metod i nowoczesnego sprzętu jesteśmy w stanie realizować demontaże konstrukcji stalowych sprawnie, starannie i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Precyzyjny i szybki demontaż konstrukcji stalowych

Świadczymy usługi demontażowe na najwyższym poziomie. Każdy obiekt i konstrukcja wymaga indywidualnego podejścia, dlatego poszczególne zlecenia poprzedzone są wizją lokalną, czyli zapoznaniem się z daną konstrukcją, prześledzeniem metod osadzania budowy oraz rodzaju połączeń między elementami. Dzięki takiemu rozpoznaniu dopasowywana jest odpowiednia metoda demontażu, właściwy sprzęt specjalistyczny i dedykowane maszyny.

Demontaż konstrukcji stalowych wykonujemy m.in. przez obalanie i rozrywanie, za pomocą maszyn budowlanych i specjalistycznych maszyn wyburzeniowych lub przez cięcie konstrukcji przeznaczonym do tego profesjonalnym sprzętem. Wszystkie usługi demontażowe wykonywane są w najwyższych standardach bezpieczeństwa.

Demontaż konstrukcji stalowych na terenie Europy

Zainteresowała Cię nasza oferta demontażu konstrukcji stalowych i chcesz poznać szczegółowe warunki współpracy? Serdecznie zachęcamy do kontaktu – odpowiemy na wszystkie pytania i dostarczymy niezbędnych informacji na temat usługi.